Skriv til Electro Care

Electro Care København
Generatorvej 8A
2860 Søborg
T: (+45) 38 34 60 10
E: kbh@electrocare.dk
Åbningstider:
Man – torsdag: 7.00 – 15.00
Fredag: 7.00 – 14.30
CVR: 25 91 16 79

Teamet I KØBENHAVN

Frank S. Johansen
Frank Johansen
Direktør
T: (+45) 38 34 60 10

E: frank@electrocare.dk

Steen Hansen - Electrocare
Steen Hansen
Afdelingsleder, Salg og produkter
T: (+45) 38 34 60 10

E: steen@electrocare.dk

Carsten Johansen - Electrocare
Carsten Johansen
Serviceleder, Pumper
T: (+45) 38 34 60 10

E: carsten@electrocare.dk

Tonny Nielsen - Electrocare
Tonny Nielsen
Serviceleder, Elektroteknik
T: (+45) 38 34 60 10

E: tonny@electrocare.dk

Steen Dahlstrøm
Steen Dahlstrøm
Key Acc. Manager, Tilstandskontrol
T: (+45) 38 34 60 10

E: steend@electrocare.dk

Christian Lüders - Electrocare
Christian Lüders
Overmontør, Pumper
T: (+45) 38 34 60 10

E: christian@electrocare.dk

Ivan Timm
Ivan Timm
Salg, Lager og Support
T: (+45) 38 34 60 10

E: ivantimm@electrocare.dk

Lars Larsson - Electrocare
Lars Larsson
Økonomichef
T: (+45) 38 34 60 10

E: larsson@electrocare.dk

Winnie Rasmussen - Electrocare
Winnie Rasmussen
Regnskabsassistent
T: (+45) 38 34 60 10

E: winnie@electrocare.dk

Mød teamet i Frederiksværk / Slagelse

NYHEDSMAILEN DU IKKE VIL GÅ GLIP AF

[mc4wp_form id=”349262″]