Skriv til Electro Care

    Electro Care København
    Generatorvej 8A
    2860 Søborg
    T: (+45) 38 34 60 10
    E: kbh@electrocare.dk
    Åbningstider:
    Man – torsdag: 7.00 – 15.00
    Fredag: 7.00 – 14.30
    CVR: 17 20 34 01

    Teamet I KØBENHAVN

    Frank S. Johansen
    Frank Johansen
    Direktør
    T: (+45) 38 34 60 10

    E: frank@electrocare.dk

    Steen Hansen - Electrocare
    Steen Hansen
    Afdelingsleder, Salg og produkter
    T: (+45) 38 34 60 10

    E: steen@electrocare.dk

    Hans P. Friis
    Serviceleder, Pumper
    T: (+45) 38 34 60 10

    E:hans@electrocare.dk

    Tonny Nielsen - Electrocare
    Tonny Nielsen
    Serviceleder, Elektroteknik
    T: (+45) 38 34 60 10

    E: tonny@electrocare.dk

    Steen Dahlstrøm
    Steen Dahlstrøm
    Key Acc. Manager, Tilstandskontrol
    T: (+45) 38 34 60 10

    E: steend@electrocare.dk

    Ivan Timm
    Ivan Timm
    Salg, Lager og Support
    T: (+45) 38 34 60 10

    E: ivantimm@electrocare.dk

    Lars Larsson - Electrocare
    Lars Larsson
    Økonomichef
    T: (+45) 38 34 60 10

    E: larsson@electrocare.dk

    Winnie Rasmussen - Electrocare
    Winnie Gulev
    Regnskabsassistent
    T: (+45) 38 34 60 10

    E: winnie@electrocare.dk

    Mød teamet i Frederiksværk / Slagelse

    NYHEDSMAILEN DU IKKE VIL GÅ GLIP AF